Full 1
RANCHO BONANZA
Zostań naszym gościem
Full 1
Full 2
Idealne miejsce do wypoczynku
z dala od zgiełku miasta
Full 2
Full 3
Świeże powietrze, naturalny krajobraz
bogactwo jezior i lasów
Full 3
previous arrow
next arrow

Na terenie obiektu usytuowane są trzy budynki jednopiętrowe – Stajnia, Stodoła i Chałupa- przeznaczone dla turystów. W dwóch z nich kilka sąsiednich kwater posiada duży wspólny taras, natomiast w jednym każdy z pokoi ma swój oddzielny balkon.

36

Obiekt posiada 36 miejsc noclegowych.
Dysponuje pokojami z łazienkami 2,3,4 osobowymi (z możliwością dostawki na życzenie).
Goście mają możliwość wyboru pokoju na piętrze lub na parterze, każdy z telewizorem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Elewacje budynków wykonane z drewna i wnętrza pomieszczeń z kowbojskim akcentem tworzą klimat Dzikiego Zachodu! Dominuje u nas prostota i naturalne materiały, a drewno jest elementem wiodącym. W aranżacji znajdują się charakterystyczne elementy rodem z westernu: kowbojskie kapelusze, poroże, elementy zaprzęgu konnego czy obraz koni właściciela na płótnie artystycznym w drewnianej ramie.

Ciekawie prezentują się również lampy wykonane z drewnianych kół od wozu. Uważamy, że doskonałym pomysłem są kominki (w dwóch pomieszczeniach) wprowadzające do wnętrz ciepły nastrój :) Drewno uzupełnia kamień położony na podłogach, ścianach, parapetach a także zastosowany jako wykończenie kominków oraz blatu meblowego - dużego bufetu znajdującego się w salonie dla gości.

Okna zdobią firanki z gipiury, stoły lniane obrusy, które eksponują dekoracje podarowane przez dziadków. Są to stare filiżanki i dzbanki, wazony, a w nich kompozycje kwiatowe. Niesamowity klimat podkreślają okna i drzwi w ciemnych, wiekowych ramach. Dom gospodarzy przyozdabia weranda, po której roznosi się zapach potraw przygotowywanych przez Panią Anię – właścicielkę ośrodka. Całość ożywiają zielony bluszcz, porastający jedną ze ścian domu i kwiaty posadzone w kamiennych doniczkach oraz w wiszącym barczyku.

W pokojach panuje ciepło, harmonia i minimalizm. Nie ma tam designerskich mebli i bogatych dekoracji, bo to agroturystyka, a nie nowoczesny hotel. W roli głównej zatem występuje drewno, neutralna paleta barw oraz dekoracje w stylu ludowym. Nasze rancho poleca serwis meteor-turystyka.pl, który wyróżnił nas certyfikatem "Gwarancja Satysfakcji".

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

ZAREZERWUJ TERMIN POBYTU

© Rancho Bonanza Kamiennik 2022

Wykonanie: