Full 1
RANCHO BONANZA
Zostań naszym gościem
Full 1
Full 2
Idealne miejsce do wypoczynku
z dala od zgiełku miasta
Full 2
Full 3
Świeże powietrze, naturalny krajobraz
bogactwo jezior i lasów
Full 3
previous arrow
next arrow

Agroturystyka Rancho Bonanza to innowacyjny kompleks wypoczynkowy o powierzchni 7 ha. Położony nad rzeką Miała, otoczony łąkami i lasami. Gospodarstwo zlokalizowane jest na samym wjeździe do wsi Kamiennik od strony Chełstu, to pierwszy obiekt w tej miejscowości.

Właścicielami agroturystyki są małżonkowie - Anna i Zdzisław Piątek Na terenie obiektu usytuowane są trzy budynki jednopiętrowe – ,,Stajnia’’, ,,Stodoła’’ i ,,Chałupa’’ - przeznaczone dla turystów oraz dom właścicieli ,,Chata’’. Obiekt posiada 36 miejsc noclegowych. Dysponuje pokojami z łazienkami 2,3,4 osobowymi (z możliwością dostawki na życzenie). Goście mają możliwość wyboru pokoju na piętrze lub na parterze. Atrakcyjnie zagospodarowany teren, porośnięty jest różnorodną roślinnością: drzewami owocowymi, krzewami i kwiatami..

Rancho Bonanza jest domem dla wielu różnych zwierząt. Znajdują się tam koty i psy, kury, króliki, konie i kucyki.

Na terenie obiektu znajduje się basen, sauna, kort tenisowy, siłownia, stół do tenisa stołowego, staw, plac zabaw, 1⁄2 boiska do koszykówki, boisko do siatkówki plażowej, miejsce na ognisko i grilla oraz suszarnia do grzybów.

Gospodarstwo swoją ofertę kieruje dla seniorów, dla rodzin z dziećmi, dla miłośników przyrody, dla aktywnych oraz dla grup towarzyskich. Dodatkowo oferuje bezpłatny dostęp do Internetu, parking na posesji oraz możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Malowniczy krajobraz, spokój i cisza sprawiają, że Agroturystyka Rancho Bonanza jest wymarzonym miejscem na spędzenie czasu z bliskimi, wyciszenie się, czy zregenerowanie :)

Zachęcamy do korzystania z usług oferowanych przez agroturystykę mieszkańców Kamiennika oraz okolicznych miejscowości! Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji imprezy okolicznościowej w naszym obiekcie, skorzystania z kortu tenisowego, sauny czy spróbowania swoich sił w jeździe konno.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

ZAREZERWUJ TERMIN POBYTU

© Rancho Bonanza Kamiennik 2022

Wykonanie: