Full 1
RANCHO BONANZA
Zostań naszym gościem
Full 1
Full 2
Idealne miejsce do wypoczynku
z dala od zgiełku miasta
Full 2
Full 3
Świeże powietrze, naturalny krajobraz
bogactwo jezior i lasów
Full 3
previous arrow
next arrow

Od lat specjalizujemy się w obsłudze i organizacji imprez. Charakter i formę organizowanych u nas imprez ustalamy z każdym klientem indywidualnie.

3

Do dyspozycji gości oddajemy 3 zamknięte pomieszczenia oraz dużą wiatę na świeżym powietrzu.

Na szczególne wydarzenia można rozłożyć duży namiot ogrodowy :)

Zapewniamy także noclegi w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych.

Pomieszczenia przeznaczone na imprezy okolicznościowe:

,,Szopa’’, czyli obszerna wiata wykonana z grubych bali, może pomieścić kilkadziesiąt osób bawiących się przy ognisku lub grillu, zlokalizowanych tuż obok. W środku znajdują się drewniane stoły oraz ławki, na poręczach zawieszone są siodła do jazdy konno i ogłowia. O wiatę opierają się duże koła od wozu, przed obiektem ustawiona jest także wiekowa wialnia. Miejsce na ognisko i duży grill wymurowano z kamienia i cegły. Pośrodku ustawiono wypolerowaną granitową płytę służącą jako stół oraz drewniane ławy do siedzenia.

Sala kominkowa, Salon

Budynki wykonane z drewna i wnętrza pomieszczeń z kowbojskim akcentem tworzą klimat Dzikiego Zachodu. Dominuje prostota i naturalne materiały, a drewno jest elementem wiodącym - drewniane sufity, meble. W aranżacji znajdują się charakterystyczne elementy rodem z westernu: kowbojskie kapelusze, poroże, elementy zaprzęgu konnego czy obraz koni właściciela na płótnie artystycznym w drewnianej ramie. Ciekawie prezentują się również lampy wykonane z drewnianych kół od wozu. Doskonałym pomysłem są kominki (w dwóch pomieszczeniach) wprowadzające do wnętrz ciepły nastrój. Drewno uzupełnia kamień położony na podłogach, ścianach, parapetach a także zastosowany jako wykończenie kominków oraz blatu meblowego - dużego bufetu znajdującego się w salonie. Niesamowity klimat podkreślają okna i drzwi w ciemnych, wiekowych ramach.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

ZAREZERWUJ TERMIN POBYTU

© Rancho Bonanza Kamiennik 2022

Wykonanie: